היאוש נעשה טיפה יותר נח \ גיל שלי

אתמול צפינו במשהו כמו 45 דקות של כדורגל לא רע, אפשר לבוא אופטימיים ליום רביעי, אפשר לא ממש חייבים, כן?


אתחיל דווקא במה שגורם לי את היאוש. אני לא מצליח להבין למה מכבי לא חושבת שהיא צריכה לתקשר לאוהדים את התובנות שלה לגבי מבנה המועדון. העובדה היא שגם אחרי המיני פגרה, אין לי מושג מי הוא האיש או הגוף שמקבל את ההחלטות המקצועיות בקבוצה. יש כרגע מאמן (זמני?), האם המאמן הוא גם המנהל המקצועי? חלק מהצוות של הניהול המקצועי? מודה שזה מוציא לי המון רוח מהמפרשים.

אני רגוע שהעונה הזאת לא תהיה מבוזבזת לחלוטין. ברור שקארצב ואלמוג יקבלו דקות משחק ככל שהיכולת שלהם תצדיק זאת. ברור שיונתן כהן ממשיך להתקדם והופך, אולי כבר הפך, לשחקן ההתקפה הטוב ביותר שמשחק בישראל כיום, כן גם יותר מאצילי, יודעים מה, מאוד קרוב לרואקביצה אם לא יותר טוב. דור פרץ ממשיך לתת את העונה הטובה ביותר שלו בקבוצה, ואין לנו מושג אם הוא ימשיך אצלנו בעונה הבאה. דניאל טננבאום מוכיח שהבעיה שבגללה ספגנו גול מכל פלוץ לא היתה נעוצה ביכולת של השוער.


אולי למדנו עוד משהו מהמשחק אתמול. פשיץ צריך להיות אולי טיפה יותר עצלן. לא לרדת לאזור אמצע המגרש ולהשתתף בבניית ההתקפות, אלא לחכות לכדור קרוב יותר לרחבה, הנה איתי שכטר בגמלאות מועיל במשהו, מאוד חשוב לדעת איפה להשקיע את האנרגיות.

הבקענו אתמול שער בדקה ה23 או משהו כזה. ירדנו להפסקה ביתרון 2:0, דווקא נחמד הקונספט הזה של משחקים לא דרמטיים, אפשר לחזור על זה מצידי.


ביום רביעי משחק מול מכבי חיפה. לכאורה מהמשחקים הבטוחים שלנו בעשר השנים האחרונות, נדמה לי שהמאזן שלנו בעשור האחרון מול האחות הקטנה מחיפה אפילו טוב מזה שמול היריבה האדומה השנואה. אולי לא נגיע בהרכב החזק ביותר שלנו, אבל זה לא תירוץ. חייבם לנצח ברביעי ולהחזיר את העונה לרלבנטיות. עכשיו כשהקבוצה יודעת לשחק כדורגל בלי לספוג שערים של קבוצת ילדים, אפשר לקוות שלא נכרה לעצמנו בור כבר בעשר הדקות הראשונות. חיפה קבוצה טובה העונה, אבל יש לנו הזדמנות להוכיח שהיא עדיין לא הגיעה אלינו. ביום רביעי נלמד האם יש לנו מאמן שיודע גם לתפור תכנית משחק ספציפית, אך גם בלי תכנית מיוחדת מדי, אנחנו צריכים לעשות את מה שבא לנו בטבעיות בעידן ג'ורדי ואחריו, לזיין את הירוקים.
22 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול