מה כריס ג'ונס יתרום לפרקט ביד אליהו? / יובל קליין וצור קרקלינסקי

מכביסל החליטה דווקא לפתוח את קיץ 2020 עם הוולקאם המשעמם והמבאס ביותר - הגעתו של עוז בלייזר במקומו של ג'ייק כהן. קשה למצוא אוהד מכבי שיסכים שבלייזר הוא שדרוג לעומת עזיבתו של כהן, אבל מהטוויטר של שי האוזמן אנחנו למדים שהמשכורת של הפורוורד הישראלי הכריע את הכף לעומת זו של המתאזרח. אגב, דני פדרמן הכחיש זאת בטוויטר (משום מה...).

אז מה מכבי מקבלת עם הגעתו של בלייזר? שחקן ליגה מנוסה ואפשר לומר אף בכיר - כלומר מעכשיו יש לקרוא לו עוז בלבד. השאלה היא לגבי הזירה האירופית שם ג'ייק כהן היה אחראי העונה ל-13:21 דקות בממוצע, בהם לא תמיד הרגיש שהוא שייך ב-100% לרמה. וזאת כנראה תהיה התחושה עם עוז. בקיצור, סימן שאלה גדול.

אתמול הגיע עוד וולקאם שכולו סימן שאלה - כריס ג'ונס. חוץ מהשם הגנרי, ג'ונס מתאים בול לטייפקאסט הרכז שאהוב על יאניס, במיוחד בכל מה שקשור לסייז ויכולת חטיפה ולחץ על הכדור. ג'ונס נכנס למשבצת של וולטרס ואמור לספק קצת יותר ניהול משחק ממנו, אבל קליעה פחות טובה מבחוץ ובעיקר - פחות ניסיון ברמות הגבוהות באירופה.

ההחתמה הזאת מסתמנת כהימור לא קטן, בעיקר כי ג'ונס הוא הרכז הטהור היחיד בסגל עמוס הגארדים של מכבי. מה שאומר שלפנינו עוד עונה עם הרבה כדרורים של ווילבקין, כשג'ונדי ודורסי סותמים חורים כמנהלי משחק. עמודת האיבודים לא צפויה להשתפר בעונה הקרובה...

8 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול