שבע נקודות על נקודה בסמי עופר / אבי עמש


1. דור פרץ בהופעה של סרט קפטן. היחיד שהיה שהם לאורך כל המשחק, היחיד שהתעלה ולא הוריד את הראש גם בפיגור. אחלה דור.

2. מכבי חייבת לשחרר את הנושא של עמדת המגן הימני, לתת אמון בקנדיל ולקבל את זה שיש לו גם חסרונות בדיוק כמו לכל שחקן אחר. הוא לא ג'רלדש, אבל לא בן ביטון.

3. לפשיץ' והרננדס יש עוד המון מה לתת, וזה מעולה כי מכבי צריכה לקחת מהם כל מה שאפשר. לדעתי הם עדיין לא ב-50% יכולת, ועם חלוקת עומסים נכונה יהיה אפשר לקבל מהם המון - בעיקר בליגה.

4. יצחקי ופטריק רואים את המשחקים והם חייבים למצוא פתרון בינואר לזאדה ובלקמן. זה פשוט לא זה, ולא יהיה זה.

5. אחרי שנתיים אצל איביץ' ותחושה של כולנו ביחד, אני חייב לומר שהשיחות הארוכות של דוניס מציגות מצב אחר. הוא מסביר את ההחלטות שלו וזה לגמרי ראוי ובעיקר גם מעניין, אבל השאלה אם זה מה שיוביל את הסגל להתאחד מאחוריו אחרי פתיחה כזו בליגה. לא בטוח, מקווה שרצף בליגה ישנה את הווייב.

6. יוני כהן הוא הדבר הכי קרוב לסטאר שיש לנו בסגל. זה בא עם תסכול על דברים שהוא עושה, כמו במשחק אתמול, ועדיין - מי שחשוב שאנחנו צריכים לוותר עליו - שיחשוב שנית. לבחור יש קרח בוורידים ואתמול הוא עלה עם התחושה שרצינו מהשחקנים במשחק מול חיפה. הסתכל להם ישר בעיניים, לקח אותם לאחד על אחד ופשוט העניק את התחושה שזה בידיים שלנו. זה החזיר את מכבי חיפה למקום שהיא יודעת להיות בו, בתור זו שרודפת ומתוסכלת. אל תתבלבלו, הוא עצבן אותי במגוון רחב של דרכים אתמול - ועדיין אני יוצא איתו לכל מלחמה.

7. אנחנו נשמע יותר מדי דיבורים על כמה חיפה פספסה אתמול הזדמנות להראות לנו מה היא שווה, בפועל היא הראתה לנו מה היא שווה - זה הזמן שלנו עכשיו להראות לכל מי שמרים את הראש בליגה מה אנחנו שווים וזה לא פחות מאליפות.

251 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול